Jelentkezzen ingyenes konzultációra!

Foglaljon időpontot ingyenes konzultációra a HairHungary Hajklinika szakértőivel!

Garantáljuk, hogy adatait titkosan kezeljük, második fél számára nem adjuk ki! Kérésre adatait töröljük! Elfogadom az adatkezelési elveket.

KARRIER

A HairHungary Hajklinika csapatába folyamatosan keressük a hajkezelés, hajbeültetés iránt elkötelezett szakembereket.

A HairHungary hajbeültetés klinika teljes munkaidőben keres páciens koordinátort.

Munkavégzés helye: Budapest
A fényképes önéletrajzokat e-mailben várjuk!
E-mail: info@hairhungary.hu

Téged keresünk csapatunkba amennyiben;

  • megbízható, kedves és empatikus személyiség vagy
  • pácinesközpontú gondolkodásmód, precíz munkavégzés és igényes megjelenés jellemez
  • minimum társalgási szinten kommunikálsz angol nyelven
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel (érettségi)
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • önállóan és csapatjátékosként is megállod a helyed

Amiben számítunk rád:

  • napi kapcsolattartás a páciensekkel személyesen és telefonon egyaránt
  • bejövő hívások fogadása, e-mail kommunikáció
  • orvosi rendelések, műtétek precíz megszervezése, időpontok/kezelések beosztása
  • adminisztrációs feladatok
  • számlázás
  • bevételi pénztár kezelése

Előnyt jelent:

  • magánegészségügyben, fogászati területen szerzett recepciós vagy asszisztensi tapasztalat
  • marketing szemlélet

Amit nyújtunk neked:

  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos, lendületes csapat
  • elegáns, igényes munkakörnyezet

ELÉRHETŐSÉGEINK

Budapesti központ

1125 Budapest, Istenhegyi út 29.
Telefon: +36 30 883 6103+36 70 512 2296
E-mail: info@hairhungary.hu

Szegedi konzultációs központ

6720 Szeged, Gogol u. 25.
Telefon: +36 70 676 8384

KONZULTÁCIÓS IDŐPONT KÉRÉS HÉTKÖZNAPONKÉNT 08:00-18.00
ÓRÁIG AZ ALÁBBI ELÉRHETŐSÉGEKEN:

Hermann Luca: 06 30 552 0940

TOP